Baner

 Dotaz  Rychlý dotaz

 

 

Root Page > Letadla

Nechte své fantazii narůst naše křídla ...
... a vydejte se s námi do báječného světa létání. Naše motto Vás povede.

V této době probíhá vývoj nové polomakety letounu. Po dokončení bude v nabídce v různých stupních rozpracovanosti - od stavebnice až po hotový model. Trvale budou k dispozici všechny náhradní díly a bude-li zájem, počítáme i s nabídkou servisu.
Bude se jednat o model s klasickou konstrukcí a s využitím tradičních i moderních materiálů. Na letadle bude také použit unikátní materiál vyvinutý ve firmě MixAir, svými vlastnostmi podobný balse, ale s vyšší pevností, jehož použitím odpadne téměř veškeré pracné ruční broušení.

Pro koho je nový model určen?

  • Všem zájemcům, kteří mají zájem hlavně létat a nezabývat se stavbou. Těm je určen hotový model, případně i elektronika a příslušenství.
  • Tradičním modelářům, kteří si chtějí svůj model postavit sami. Těm nabídneme stavebnice v různém stupni rozpracovanosti. A k tomu také kompletní nabídku náhradních dílů.

Naše nabídka je tak určena všem malým i velkým klukům, ale i holkám s vášní pro létání.

Dále budou v této kapitole postupně představována jednotlivá letadla, tak jak budou uváděna do nabídky. Každé bude mít svoji foto a video galerii, stavební návod atd.
Stránky budou stále živé. Ve svých úpravách a aktualizacích budou mimo jiné reagovat také na podněty návštěvníků.

Zatím se tato kapitola pohybuje na úrovni příprav s různým stupněm rozpracovanosti, ale je naší snahou dovést vše k brzkému dokončení.
Věříme, že již uvedením prvního modelu na trh Vám připravíme příjemné překvapení.