Baner

 Dotaz  Rychlý dotaz

 

 

Root Page > Frézování > Zakázkové frézování

Zakázkové frézování

U tohoto způsobu zadání zakázky se počítá cena individuálně podle náročnosti prováděných činností. Její stanovení je tedy vždy podmíněno dohodou mezi zadavatelem a výrobcem. Orientační cena za strojní čas je stanovena na částku 400Kč/hod včetně DPH. Konečná cena však záleží na celkové náročnosti zakázky, počtu kusů, termínu zhotovení, atd.

Protože se jedná o zakázkovou činnost, počítá se i s individuálním nastavením stroje. Proto při zakázkovém frézování mohou být hranice obrobitelnosti odlišné od typizovaného frézování.

Maximální hranice obrobitelné plochy CNC frézky jsou 627 x 344 mm v ose XY.

Maximální rozměry obráběné desky, jakou je možné položit na pracovní stůl stroje, jsou 500 x (800) x 80 mm - deska může být delší než 800 mm, ale potom přesahuje hrany stolu frézky.

 

Běžně realizujeme tyto druhy zakázek:

  • Frézování znaků na nápisy budov, obchodů, . . .
  • 3D modely
  • Štítky a popisky na nejrůznější stroje
  • Dárkové a upomínkové předměty
  • atd.

 Znaky

Pokud máte zájem o zhotovení dílů nebo kompletních celků na zakázku, použijte některý z uvedených kontaktů (kapitola Kontakt). Můžete také využít poptávkový formulář (kapitola Frézování), na jehož základě vypracujeme cenovou nabídku a kontaktujeme Vás. Čím více informací dostaneme, tím rychleji a přesněji budeme schopni reagovat.